Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
7°C
-2°C
JUTRI
6°C
-3°C
Deli
2779

Gremo navijat za Vrhničane!

Jutri, v soboto, se bo na parketu Slomškove športne dvorane na Vrhniki, pomerila vrhniška futsal ekipa »Siliko Atet rent a car« s škofjeloškim klubom Stripy. Gre za državne finale U17, na kateri bodo morali domačini pošteno pljuniti v roke, saj morajo ujeti dva gola razlike iz nedavne tekme v gosteh (5:3 za Škofjeločane). Organizator zato vabi navdušence nad futsalom, da pridejo z navijanjem podpreti domačo ekipo in ji na ta način tlakovati pot do zgodovinskega uspeha: naslova prvakov lige. Tekma se začne ob 19:00 uri, zaradi velikega zanimanja pa velja priti že prej, da si zagotovite sedišče. Navijaški rekviziti: obvezni.

Ekipa »Siliko Atet rent a car« je bila vzpostavljena pred dvema letoma v okviru Futsal kluba Siliko. Lansko leto je ekipa izpadla iz ligaškega tekmovanja v četrtfinalu. (gt)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!