Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.08.2018

jasno
Danes bo precej jasno. Popoldne lahko nastane kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. Na Primorskem bo še pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 33, na Goriškem do 35 °C.
17°C | 33°C
sreda, 20.08.2018
17°C | 33°C
četrtek, 22.08.2018
18°C | 33°C
petek, 23.08.2018
18°C | 34°C
sobota, 24.08.2018
17°C | 33°C
Opozorila
Torek, 21.8.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
33°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Argotlon: po blatu in pod elektriko do cilja


ŠPORT

| |
23.06.2018      15:01
A A

Argotlon: po blatu in pod elektriko do ciljaDeli:

Vrhnika, 23. junij – Okoli dvesto avanture željnih mladih se je tokrat podalo na 10 km traso s preko 30 ovirami: od brodenja po mrzli vodi do plazenja pod električnim pastirjem. Trasa, ki se je začela v središču mesta, je potekala proti Staremu malnu, nazaj čez Storžev Grič na Sveto Trojico in v mesto. Nekateri so razdalo premagali že v poldrugi uri, drugi so zanjo potrebovali dalj časa – ne glede na to, pa so bili zmagovalci prav vsi. »Res je težko, a pomembno je, da se zabavamo in družimo. Sem sem prišla s prijateljico, ki je že dolgo nisem videla, tako da sem pravzaprav ubila dve muhi na en mah: bila sem športno aktivna in še s prijateljico sva se nasmejali ter naklepetali,« je dejala 24-letna Špela iz okolice Logatca, ki se je že drugo leto prijavila na Argotlon. »Cilj prireditve je bilo raziskovanje Vrhnike oziroma odkrivanje skritih kotičkov našega mesta. To je četrta zaporedna prireditev in četrta povsem nova trasa. Letos je bil poudarek na urbanem delu mesta, saj so udeleženci kar lep kos poti opravili po »centru« oz. »betonskem« delu mesta,« je pojasnil Blaž Špec iz ŠD Argotlon, ki je bil skupaj z ZIC Vrhnika organizator športnega dogodka. Tekmovalce je po prihodu v cilj čakal hladen tuš in še zadnje plazenje pod električnim pastirjem, nato pa krepko okrepčilo in počitek. Tisti, ki jim je ostalo še kaj energije, pa so se lahko preskusili še v »fuzbalu na žajfnici«, kjer ni manjkalo smeha in zabave.

 

Gašper Tominc, foto: GT

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Naš časopis? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.