Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
14°C
1°C
Deli

Zverinice v prestolnici

Vrhničan Igor Pavlovčič je tokrat svoje skulpture z naslovom Zverinice iz domačih logov prestavil na ogled v staro mestno jedro Ljubljane. Razstava Vstaja zverinic je bila na ogled dne 21. In 22. septembra na Novem trgu. Zasnovana je bila na podobi, ki jo je umetnik ustvaril že s postavitvijo v Starem malnu. Živali so se tudi tokrat bohotile na elegantnih črnih stebrih, nekatere pa na bližnjih drevesih in v neposredni okolici. Odziv meščanov, obiskovalcev in turistov je bil zelo pozitiven, zato avtor iz našega kraja načrtuje ponovitev še letos. V kratkem pa se bo z izdelki predstavil tudi v ZOO Ljubljana.

 

Gašper Tominc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!