Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
14°C
10°C
JUTRI
22°C
11°C
Deli

Začel se je Poletni vklop

Poletno varstvo se je začelo z otrokom eno najbolj priljubljenih aktivnostih: vodnimi igrami.
Zelo razigrano je bilo danes dopoldne okoli vrhniškega bazena, kjer so otroci begali sem ter tja in se močili. Jutri se bodo odpravili v Star mln, v četretk pa na enega od ljubljanskih bazenov. Posebnost četrtka je tudi ta, da bo organizator (Zavod Ivana Cankarja Vrhnika) zanje v bazenu na Vrhniki pripravil kino, nato pa sledi pižama party v telovadnici Partizan, kjer bodo tudi prespali noč. Kino in pižama party sta primerna samo za otroke, ki gredo jeseni v 2. razred in starejše. 
Več informacij o Poletnem vklopu - na spletni strani Zavoda Ivana Cankarja Vrhnika. 

Gašper TomincVšečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi