Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
21°C
1°C
JUTRI
22°C
4°C
Deli

V soseščini odprli pasji hotel

Vsi lastniki psov ste se že kdaj znašli v zadregi, kam z vašim ljubljenčkom v času vaše odsotnosti. Teh skrbi je lahko konec, kajti na Rakitni se namreč odpira čisto nov hotel za pse, Varstvo psov Repek, kjer se bo vaš kuža počutil kot doma. Lokacija se nahaja daleč od prometne ceste, oskrbniki pa so stalno prisotni in veliki ljubitelji psov. »Vaši kužki bodo čez dan spuščeni v ograjenem izpustu z igračami in pasjimi igrali (ter seveda obveznimi bazenčki), vsaj 3x na dan se bodo sprehodili po bližnjih gozdovih in travnikih – bolj zahtevni pa bodo lahko odšli tudi na daljše potepe proti Krimu, Rotovcu in Španovem vrhu. Ker koncept varstva temelji na prostem druženju in igri, lahko sprejmemo samo neagresivne in socializirane pse. Prav tako je število omejeno na 6-8 psov, da se lahko vsakemu posvetimo v največji meri,« je pojasnila Nataša Podlogar iz Varstva psov Repek. Za več informacij in rezervacijo termina lahko pokličete na 041/732-691 (Nataša) ali obiščete spletno stran www.varstvo-repek.eu oziroma facebook profil @varstvo.repek. (GT)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi