Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
1°C
-2°C
TOR.
3°C
-4°C
Deli

Pustovanje na Vrhniki

Vrhnika, 11. februar - Osrednje pustovanje na Vrhniki je potekalo v športni dvorani OŠ Antona Martina Slomška v organizaciji Zavoda Ivana Cankarja Vrhnika.

Tri ure dolgo rajanje, ki je bilo namenjeno mladim družinam, so programsko obogatili Anika Horvat, čarodej Gregor, Plesna šola Urška Vrhnika, Plesno-navijaška skupina Žabice, vrhniške mažorete, Damjan Debevec v vlogi Ivana Cankarja, poskrbljeno je bilo tudi za poslikavo obrazov. Seveda ni manjkalo niti pustnih krofov niti toplega čaja. Posebna tričlanska žirija je izbrala šest najboljših mask, ki so prejele praktične nagrade. Letošnje pustovanje se je od lanskega razlikovala v tem, da je zaradi množičnosti obiska namesto v telovadnici OŠ Ivana Cankarja potekalo v Slomškovi športni dvorani in pa predvsem po temu, da je bil nabor mask veliko večji, pa tudi znatno inovativnejši. (gt, foto: Gašper Tominc)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij