Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
1°C
-1°C
JUTRI
1°C
-3°C
Deli
16412

Noč na Vrhniki znova privabila na tisoče obiskovalcev

Vrhnika, 17. junij - Uvodni program je bil z otroško predstavo namenjen najmlajšim, nato pa so glasbeni izvajalci stopnjevali vzdušje do prihoda glavne zvezde večera Nede Ukraden.
Sedemnajsto Noč na Vrhniki, ki vsako leto poteka v okviru Argonavtskih dni, in velja za največjo tovrstno prireditev v tem delu regije, so začele obetajoče nove zvezde - Batista Cadillac in Ines Erbus. Sledila sta jim nepozabna Trkaj in Nipke, tudi Challe Salle ni razočaral svojih oboževalk. Vzdušje so stopnjevali še Kingstoni in Tabuji, nato pa je nebo nekaj čez polnoč razsvetlil ognjemet. Za njim je prišla osrednja zvezda večera Neda Ukraden, ki je nedavno proslavila 50 let pevske kariere. Najbolj noro noč na vrhniškem koncu so sklenili Mambo Kiingsi. 
Prireditev je organizirala prireditvena agencija Interplan v sodelovanju z Zavodom Ivana Cankarja Vrhnika. 
Gašper Tominc, foto Gašper Tominc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij