Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
14°C
1°C
10555

Kakšna je kakovost bivanja na Vrhniki?

O tem se sprašuje Mateja Volgemut, študentka Fakultete za gradbeništvo in geodezijo v Ljubljani, zato je pripravila spletno anonimno anketo. "Opravljena bo v 34 mestih Slovenije, usmerjena pa v raziskovanje javnih storitev in javnega prostora v povezavi s kakovostjo bivanja za prebivalce. Mnenje prebivalcev mesta je ključno, zato Vas s spoštovanjem do Vašega časa, vljudno vabim v sodelovanje v raziskavi, saj za veljavne rezultate ankete potrebujem veliko število anketirancev. Če imate 10 min časa, Vas naprošam, da mi pomagate s tem, da rešite spletni vprašalnik na spodnji povezavi. Zelo Vam bom hvaležna," nam je zapisala. 

Povezava do spletne ankete:   https://www.1ka.si/a/185846

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!