Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Gostili učence iz Labina ter se pustno ......


SOSED SOSEDU

| |
05.03.2014      16:24
A A

Gostili učence iz Labina ter se pustno našemili


Glasbena šola Vrhnika se je v tem tednu kar dvakrat predstavila publiki. Kaj so počeli, si preberite v spodnjem prispevku.


Pustni glasbeni nastop
Pustni glasbeni nastop
Deli:

Gostili smo učence iz Labina

V začetku meseca marca 2014 je Glasbena šola Vrhnika gostila učence Orkestra Osnovne glasbene šole Matka Brajše Rašana iz Labina. Orkester sestavljajo učenci harmonike, pihal in tolkal, ki so skupaj s člani Mladinskega pihalnega orkestra Glasbene šole Vrhnika v treh dneh obiskali Postojnsko jamo in spoznali znamenitosti Tehniškega muzeja Slovenije v Bistri. Člani obeh orkestrov so se predstavili na skupnem koncertu v ponedeljek, 3. marca 2014 v Veliki dvorani Cankarjevega doma na Vrhniki in z odličnim nastopom navdušili zbrano publiko. Gostje s Hrvaške so prenočevali pri družinah učencev GŠ Vrhnika in ravnateljici OGŠ M. B. Rašana in GŠ Vrhnika sta se zahvalili vsem staršem, ki so odprli vrata svojih domov in sprejeli goste s Hrvaške. Člani Pihalnega orkestra Glasbene šole Vrhnika se že veselijo obiska Hrvaške Istre, kjer se bodo predvidoma v mesecu juniju 2014 zopet srečali s svojimi novimi prijatelji.

Glasbena šola Vrhnika z Osnovno glasbeno šolo Matka Brajše Rašana sodeluje od leta 2013, ko so se v Labinu predstavile učenke baleta GŠ Vrhnika. Z veseljem se povezujejo in krepijo odnose z različnimi zasedbami obeh glasbenih šol.


Tudi glasbena šola v pustni opravi

Na pustni torek, 4. marca 2014, so se na odru dvorane Glasbene šole Vrhnika predstavili učenci v pustnih maskah. V pravem pustnem vzdušju  tako na odru kot med publiko, smo lahko slišali člane orffovega ansambla, pevskega zbora, kvarteta flavt in soliste na različnih glasbenih inštrumentih. Naslednji v vrsti tematskih nastopov v Glasbeni šoli Vrhnika bo Nastop učiteljev GŠ Vrhnika 2. aprila 2014 ob 18.30 uri. Vljudno vabljeni!     

 

Glasbena šola Vrhnika

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8
29.06.2017 | Kino
Kino Vrhnika: CHURCHILL
30.06.2017 | Družabni dogodki
Urbani vrt #6
07.07.2017 | Kino
Kino Vrhnika: GIMME DANGER

Bodite prvi pri oddaji mnenja.