Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.08.2018

pretežno jasno
Danes bo sončno. Popoldne in zvečer je možna kakšna ploha ali nevihta. Na Primorskem bo še pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 °C.
17°C | 33°C
četrtek, 21.08.2018
17°C | 33°C
petek, 23.08.2018
19°C | 33°C
sobota, 24.08.2018
18°C | 33°C
nedelja, 25.08.2018
17°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 22.8.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Festival obiskalo okoli 30 tisoč obiskovalcev...


SOSED SOSEDU

| |
27.06.2018      8:27
A A

Festival obiskalo okoli 30 tisoč obiskovalcevDirektor ZIC Vrhnika Boštjan Koprivec
Direktor ZIC Vrhnika Boštjan Koprivec
Deli:

Med 15. in 24. junijem so potekali že 26. Argonavtski dnevi, ki so letos privabili rekordno število obiskovalcev. Zvrstilo se je okoli 90 dogodkov, kar je terjalo zelo velik organizacijski napor od krovnega organizatorja – Zavod Ivana Cankarja Vrhnika ter soorganizatorjev. »Večji obisk lahko pripišemo širši promociji festivala preko oglaševanja. Letos smo namreč poleg na Vrhniko in njenih sosednjih občin ciljali tudi na Ljubljano. Poslali smo kar 90 tisoč brošur, v kateri nismo samo navajali festivalskih dogodkov, marveč podali tudi namige za družinske izlete v času izven festivala,« je pojasnila Marija Zakrajšek, ki na Zavodu pokriva področje turizma in je hkrati tudi vodja festivala.

Oceno o številu obiskovalcev je podal direktor Zavoda Boštjan Koprivec. »Ocenjujemo, da nas je obiskalo okoli 30 tisoč obiskovalcev. Množičnost obiska potrjuje naš vloženi trud, pri čemer bi se rad zahvalil vsem, ki so pomagali tako po finančni kot organizacijski plati. Posebna hvala gre ekipi na našem Zavodu, ki bdi nad projektom, še posebej tehnični ekipi, ki se je zaradi množičnosti dogodkov resnično žrtvovala. Po vsem videnem in doživetem lahko potrdim Cankarjevim besedam, da na Vrhniki živijo veseli ljudje. Pesem je naš jezik in naša pesem je vriskanje. Hvala, ker ste zavriskali z nami!«

Gašper Tominc

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Naš časopis? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.