Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
31°C
18°C
PON.
31°C
19°C
Deli
7153

Dobrodelni koncert Cankarjeve šole

Vrhnika, 10. april – Tretji dobrodelni koncert OŠ Ivana Cankarja je minil v prijetnem vzdušju glasbe, recitacij in petja osnovnošolcev.

Vrhnika, 10. april – Tretji dobrodelni koncert OŠ Ivana Cankarja je minil v prijetnem vzdušju glasbe, recitacij in petja osnovnošolcev. Kot je dejala ravnateljica Polonca Šurca Gerdina, koncert res ni način za reševanje socialnih stisk, je pa dober način učenja mladih dobrodelnosti in solidarnosti. Tudi Vrhnike se je namreč dotaknila gospodarska kriza, zato šola želi s šolskim skladom, kamor se stekajo sredstva dobrodelnih prireditev, izboljšati kvaliteto pouka oziroma življenja na šoli nasploh ter hkrati omiliti socialno stisko tistim staršem otrok, ki si težko privoščijo dodatne stroške.

Kot rečeno, so uro dolg program oblikovali učenci sami, zapela sta tudi pevska zbora Ivanjščice in Drumlca. Glavni ustvarjalki večera, ki sta poskrbeli za organizacijo dogodka, sta bili Tanja Avsec in Tadeja Oblak.

(gt, foto: gt)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi