Logo MojaObčina.si
DANES
32°C
22°C
JUTRI
35°C
20°C
Oceni objavo

Slikarska delavnica v domu bratstva na Zaplani

V četrtek, 18.4.20024 je bila pod okriljem Zavoda z ljubeznijo organizirana in izvedena slikarska delavnica. Udeleženci so bili iz Zveze društev multiple skleroze Slovenije, enota Notranjska. Na mrzel in sončen dan se jih  je pripeljalo na Zaplano 14, vsi željni poizkusiti nekaj novega. Vsaka slika je na koncu bila drugačna, čeprav so bile barve približno enake. Po začetni tremi ali jim bo uspelo; no malo je pomagala tudi kava; so začeli nastajati izdelki. Nekateri že poznajo to tehniko slikanja -  vlivanja barv na platno, tisti, ki pa so bili prvič z nami, so bili navdušeni in presenečeni, ker brez kakršnega koli znanja slikanja, nastane slika. Res prijetno jih je bilo opazovati, kako se trudijo;  tudi za to, da dokažejo sebi in drugim da zmorejo. Ponosni smo na vse naše »slikarje«

Delavnico sofinancira Občina Vrhnika. Seveda pa bi brez pridnih prostovoljk, delavnico težko izpeljali.

Oglejte si tudi