Logo MojaObčina.si
DANES
4°C
0°C
JUTRI
9°C
5°C
Oceni objavo

S projektom RINGRING12 smo osvojili nagrado SOCIAL IMPACT AWARDS 2022 - Slovenija

Pod okriljem mentorjev programa Social Impact Award Slovenija 2022 smo razvili in  nadgradili projekt RINGRING12 (ozaveščamo javnost o »drugačnosti« na drugačen način) v poslovno idejo, ki ustreza kriterijem socialnega in družbeno odgovornega podjetništva. Dne 15.10. se je v Kopru odvijal slavnostni dogodek SIA – Slovenija (2022) z razglasitvijo rezultatov najbolj perspektivnih idej. Med 12 finalisti je bila tudi naša ekipa RINGRING12, ki je predstavila idejo o platformi, ki bo pomagala tistim osebam s posebnimi potrebami, ki si tega želijo in zmorejo, da se vključijo v družbo s svojimi veščinami in idejami https://ringring12.com/ . Po izboru komisije smo osvojili eno od dveh nagrad (jury awards). Zelo smo veseli tega uspeha, ker smo z njim dobili veliko potrditev naše ideje in dragoceno možnost, da se vključimo v mednarodno mrežo SIA, ki ima svoje sedeže v različnih državah sveta. Že na začetku projekta smo prejeli veliko podporo od posameznikov in podjetij v Občini Vrhnika in nekaterih sosednjih občinah, za kar se iskreno zahvaljujemo.
 

Oglejte si tudi