Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
15°C
5°C
PET.
16°C
6°C

Plaketo Državnega sveta prejel predsednik ZŠAM Vrhnika Franjo Čretnik

Na predlog Zveze združenj šoferjev in avtomehanikov Slovenije so v letošnjem letu Plaketo Državnega sveta podelili tudi predsedniku ZŠAM Vrhnika, Franju Čretniku. Njegova aktivnost in oseben pristop pri osveščanju javnosti s področja prometne varnosti sta za marsikoga navdihujoča. Plakete Državni svet podeljuje kot odraz podpore civilni družbi in v počastitev Mednarodnega dneva prostovoljcev najzaslužnejšim društvenim delavcem in delavkam, prostovoljcem in prostovoljkam z različnih področij delovanja. Podelil jih je predsednik Državnega sveta, Alojz Kovšca. Podelitev je zaradi prenove Državnega sveta potekala v prostorih Zveze svobodnih sindikatov Slovenije. 

Slavnostne podelitve sta se udeležila tudi predsednik ZZŠAM Slovenije, Aleš Kocjančič in član UO ZZŠAM, Tone Tomšič. (gt)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi