Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
25°C
14°C
JUTRI
27°C
12°C
5338

PSIHOSOCIALNA POMOČ V ZD VRHNIKA

Trenutno se soočamo z negotovo in stresno situacijo glede COVID-19, obenem pa smo priča številnim spremembam našega vsakdana. Zdravje kot ena najpomembnejših človeških vrednot je v teh dneh v ospredju. Žal se v aktualnih medijskih novicah poroča predvsem o telesnem blagostanju, pri čemer pozabljamo na duševno zdravje. Omenjena negotovost lahko prinese strah, nelagodje, tesnobo, morebiti poglobi občutja nemoči, žalosti, sramu in krivde.

 

V namen lajšanja duševnih tegob v trenutnih razmerah vam v Zdravstvenem domu Vrhnika nudimo telefonsko psihosocialno pomoč in razbremenitvene razgovore VSAK DELAVNIK od 8:00 do 16:00.

 

Pokličete nas lahko na 031/338-426 ali pa nam pišete na sanja.sever@zd-vrhnika.si

 

Omenjena telefonska linija ni namenjena podajanju zdravstvenih nasvetov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi