Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
18°C
12°C
JUTRI
19°C
12°C
4545

Zapirajo se športne dvorane

Skladno z navodili vlade in NIJZ, Zavod Ivana Cankarja za kulturo, šport in turizem Vrhnika z dnem 16. 10. 2020 zapira vse tri dvorane (Športna dvorana pri OŠ Ivana Cankarja, Večnamenska športna dvorana Antona Martina Slomška, Telovadnica Partizan) in fitnes za vse rekreativce in vse ostale, ki po Zakonu o športu (ZŠpo-1) niso registrirani športniki. Za vse, po Zakonu o športu, registrirane športnike treningi in tekmovanja, ob upoštevanju vseh navodil NIJZ in pristojnih zvez, do nadaljnjega potekajo po urniku.

 

Od petka, 16. 10. 2020 torej uporaba naših dvoran za rekreacijo ne bo več možna. O morebitnih spremembah glede uporabe dvoran bomo obveščali sproti.

 

ZIC VRHNIKA

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi