Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
23°C
5°C
PON.
22°C
5°C
Deli
10800

Vrhniški občinski svetnik Ribič izvoljen za državnega svetnika

Na včerajšnjih volitvah za člana Državnega sveta Republike Slovenije – za predstavnika lokalnih interesov - je bil med drugim izvoljen tudi Miroslav Ribič z Vrhnike.

Izvoljen je bil v volilni enoti, ki obsega Bloke, Borovnica, Cerknica, Logatec, Loška dolina, Vrhnika, Log-Dragomer. Ribič je tretje leto vrhniški občinski svetnik stranke SMC, hkrati je tudi predsednik lokalnega odbora omenjene stranke. 
Tako izvolitev njega kot izvolitev drugih predstavnikov še ni pravnomočna, ker še vedno teče rok za morebitne pritožbe. V tem trenutku DVK ne razpolaga s podatki, da bi kateri od kandidatov (kandidatk) vložil pritožbo zoper ugotovljeni izid volitev.

Včeraj so v Državnem svetu potekale volitve lokalnih predstavnikov, danes pa bodo potekale še volitve za izbor predstavnikov funkcionalnih interesov. (gt, foto: gt) 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi