Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
6°C
-3°C
JUTRI
7°C
-5°C
Deli
4660

Pričarajmo Čisto veselje

Čisto veselje je namenjeno pomoči otrokom iz projekta Botrstvo v Sloveniji. Sodelujete lahko vsi.
Med 12. in 24. marcem 2018 bodo na lokacijah Gorenja Surovine d.o.o. po vsej Sloveniji in izbranih parkiriščih trgovske verige Spar in Interspar, stali posebni kontejnerji, v katere boste lahko odložili odpadne surovine, s tem pa prispevali k lepši prihodnosti otrok iz projekta Botrstvo. Ves zbrani material se bo ovrednotil, izkupiček pa bo namenjen za počitnice otrok iz manj spodbudnega okolja, tabore, izlete, počitniško varstvo ter psihosocialno pomoč. Projekt sta skupaj zasnovali družba Gorenje Surovina d.o.o. in Zveza prijateljev mladine Ljubljana Moste-Polje.
Kaj zbiramo? Na poslovnih enotah Gorenja Surovina lahko v posebne zabojnike Čistega veselja odložite naslednje odpadne surovine: - odpadni papir, - odpadna električna in elektronska oprema, - barvne kovine, - jekleni odpad. Vam najbližjo enoto lahko poiščete na zemljevidu na spletni strani.
Na parkiriščih družbe Spara in Interspar zbiramo samo papir.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!