Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 27.04.2018

pretežno oblačno
Zvečer in ponoči bo ob morju suho vreme. Drugod bodo sprva krajevne padavine, deloma plohe in na jugu posamezne nevihte. Do jutra bodo padavine povsod ponehale. Na Primorskem bo ponoči pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem okoli 13 °C.
11°C | 22°C
sobota, 26.04.2018
12°C | 22°C
nedelja, 28.04.2018
9°C | 28°C
ponedeljek, 29.04.2018
11°C | 26°C
torek, 30.04.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Parkiral, odšel v zdravstveni dom in dobil ......


OBČINSKE

| |
12.12.2017      8:25
A A

Parkiral, odšel v zdravstveni dom in dobil listek


Na nas se je obrnil bralec, ki ga je zmotilo, da je pred Zdravstvenim domom prejel globo redarjev, ker je parkiral na modri coni. »Totalni absurd in nedojemljivo mi je da grem z otrokom na pregled do pediatra za 25 minut in ko pridem ven, dobim obvestilo od redarjev ter kazen, zakaj zato ker sem bil z otrokom pri pediatru?« se je jezil in predlagal, da bi pri zdravstvenem domu postavili znak, da je parkiranje dovoljeno samo uporabnikom zdravstvenega doma ter tako pacientom zagotovili parkirni prostor.


Deli:

 

Za pojasnilo smo se obrnili na občino, kjer so nam posredovali odgovor redarske službe, in sicer, da je parkiranje pred zdravstvenim domom brezplačno, a je omejeno na dve uri, vozniki pa morajo čas prihoda označiti s parkirno uro. Občina se je za tako ureditve parkiranja odločila, ker so parkirišča pred to ureditvijo uporabljali tisti, ki niso bili koristniki storitev Zdravstvenega doma.

Kot so nam sporočili z občine, lahko slednja vedno ob sodelovanju javnega zavoda sprejme drugačno ureditev parkiranja, samo potrebno je zagotoviti dostopnost in določeno število parkirišč za uporabnike. Na občini so še dejali, da so v bližini dodatna parkirišča (Trg Karla Grabeljška), kjer parkiranje ni časovno omejeno in jih lahko vsi koristijo – res pa je tu problem, ker kar nekaj občanov to parkirišče uporablja za celodnevno parkiranje, medtem ko se sami odpravijo na avtobus.

 

 

Gašper Tominc

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Naš časopis? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Naš časopis
Tržaška cesta 25
Tel:(01) 750 66 38
Naš časopis
Številka: 458
Izšla: 26.03.2018
Poglej Pdf