Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 17.08.2018

jasno
Danes bo pretežno jasno. V hribovitem svetu zahodne Slovenije je popoldne in zvečer možna kakšna ploha ali nevihta. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 32 °C.
15°C | 30°C
sobota, 16.08.2018
15°C | 29°C
nedelja, 18.08.2018
17°C | 31°C
ponedeljek, 19.08.2018
16°C | 32°C
torek, 20.08.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Parkiral, odšel v zdravstveni dom in dobil ......


OBČINSKE

| |
12.12.2017      8:25
A A

Parkiral, odšel v zdravstveni dom in dobil listek


Na nas se je obrnil bralec, ki ga je zmotilo, da je pred Zdravstvenim domom prejel globo redarjev, ker je parkiral na modri coni. »Totalni absurd in nedojemljivo mi je da grem z otrokom na pregled do pediatra za 25 minut in ko pridem ven, dobim obvestilo od redarjev ter kazen, zakaj zato ker sem bil z otrokom pri pediatru?« se je jezil in predlagal, da bi pri zdravstvenem domu postavili znak, da je parkiranje dovoljeno samo uporabnikom zdravstvenega doma ter tako pacientom zagotovili parkirni prostor.


Deli:

 

Za pojasnilo smo se obrnili na občino, kjer so nam posredovali odgovor redarske službe, in sicer, da je parkiranje pred zdravstvenim domom brezplačno, a je omejeno na dve uri, vozniki pa morajo čas prihoda označiti s parkirno uro. Občina se je za tako ureditve parkiranja odločila, ker so parkirišča pred to ureditvijo uporabljali tisti, ki niso bili koristniki storitev Zdravstvenega doma.

Kot so nam sporočili z občine, lahko slednja vedno ob sodelovanju javnega zavoda sprejme drugačno ureditev parkiranja, samo potrebno je zagotoviti dostopnost in določeno število parkirišč za uporabnike. Na občini so še dejali, da so v bližini dodatna parkirišča (Trg Karla Grabeljška), kjer parkiranje ni časovno omejeno in jih lahko vsi koristijo – res pa je tu problem, ker kar nekaj občanov to parkirišče uporablja za celodnevno parkiranje, medtem ko se sami odpravijo na avtobus.

 

 

Gašper Tominc

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Naš časopis? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Naš časopis
Tržaška cesta 25
Tel:(01) 750 66 38
Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.