Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina je izbrala še tretjega izvajalca na ......


OBČINSKE

| |
05.11.2013      12:42
A A

Občina je izbrala še tretjega izvajalca na kulturnem centru


Vrhnika – Sredi oktobra se je zaključilo javno naročilo za opremo za kulturni center s knjižnico (nekdanja šivalnica IUV), kjer je bil kot najugodnejši ponudnik izbran AS – Primus d.o.o. iz Starega trga pri Ložu.


Deli:

Ker postopek še ni pravnomočno zaključen, na občini trenutno ne želijo govoriti o zneskih, pravijo pa, da je ponujena vrednost nižja od predhodne projektantske ocene.
Janko Skodlar, podžupan, ki bdi nad omenjenim projektom, je pojasnil, da je AS Primus obenem tudi podizvajalec gradbenega podjetja ZIR iz Ljubljane, ki že vrši notranjo gradbeno prenovo objekta. Zaradi tega naj bi bilo po njegovem delo bolj usklajeno in optimalneje izvedeno. Poleg omenjenih dveh se na objektu mudi še tretji izvajalec, to je TIPO d.o.o., ki vrši energetsko obnovo.

Kot je pojasnil Skodlar, naj bi do konca aprila zaključili z energetsko sanacijo in dela na knjižnici, nakar bi v primeru morebitnih popravkov ob tehničnem pregledu lahko projekt spravili dokončno »pod streho« do jeseni.
V tem trenutku na občini pripravljajo še razpis za prenovo 2. nadstropja, ki naj bi služil za šolske prostore. Po optimalnih načrtih, bi se šola lahko vselila že naslednjo jesen. Posebej za šolo bodo morali zgraditi še dodatno dvigalo (poleg obstoječega), ker se ne smejo srečevati umazane in čiste poti. V okviru »šolske prenove« bodo med drugim v pritličju zgradili manjšo telovadnico, za katero računajo na sredstva Fundacije za šport, predvideno pa je tudi zunanje igrišče, ki naj bi ga koristili tudi okoličani. (gt) 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.