Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
27°C
18°C
SRE.
29°C
17°C
Deli
16412

Nov predstavitveni film komunale

Vrhnika, 9. april – V prostorih Doživljajskega razstavišča Moja Ljubljanica je Komunalno podjetje Vrhnika premierno predstavilo promocijski film. Kot pravijo, je ozaveščanje uporabnikov ena izmed pomembnejših nalog vrhniške komunale. Do njih pristopajo na različne načine, v zadnjih letih tudi s pomočjo digitalne tehnologije. »S tem filmom želimo povezati in prenesti znanje, poudarjati nujnost odgovornega ravnanja do okolja vsem uporabnikom, zlasti mlajšim generacijam. Prepričani smo namreč, da lahko le kontinuirano osveščanje in ustrezen pristop vodijo v pozitiven in odgovoren pogled na svet, okolje in s tem povezane vrednote,« so zapisali v svojem sporočilu za javnost. Predstavitve filma, sta se udeležili tudi Tanja Fajon, evropska poslanka in mag. Andrejka Majhen, vodja kabineta Urada Vlade Republike Slovenije za Slovence v zamejstvu in po svetu, ki sta podprli akcijo zbiranja slovenskih knjig slovenskih avtorjev. Zbrane slovenske knjige bo Urad Vlade RS za Slovence v zamejstvu in po svetu podarilo Slovencem, ki živijo onkraj meja Slovenije na njihovem letnem srečanju junija v Brežicah. (gt/kpv)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi