Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.01.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Severni veter se bo v drugem delu noči polegel. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -1, ob morju malo nad 0 °C.
-1°C | 6°C
torek, 23.01.2018
-1°C | 6°C
sreda, 24.01.2018
-1°C | 10°C
četrtek, 25.01.2018
-1°C | 8°C
petek, 26.01.2018
6°C | 10°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.1.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
6°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Kulturni center opravil tehnični pregled


OBČINSKE

| |
29.05.2014      13:18
1
A A

Kulturni center opravil tehnični pregled


Kulturni center Vrhnika je včeraj uspešno prestal tehnični pregled, so nam sporočili iz županovega kabineta.


Deli:
Kot je pojasnil vodja projekta omenjene občinske investicije Janko Skodlar, so z izvajalci dogovorjeni, da do 12. junija odpravijo še manjše nepravilnosti, obenem pa bodo izvedli tudi kvalitativni pregled del. S tem ima Cankarjeva knjižnica izpolnjene pogoje za selitev, ki je predvidena okoli 7. julija. Še vedno pa čaka na prenovo okolica objekta. Ta bo nekoliko dražja – za okoli 180 tisoč evrov – od sprva predvidene. Nepredvideni stroški so v gradnji nove pokrite kolesarnice, celovite ureditve infrastrukture odvajanja meteornih vod, premestitev uvoza (ena od variant je celo, da bi bil iz Tržaške ceste, ko se začne ta vzpenjati proti Logatcu) in povezava kanalizacijskih vodov s sistemom na Gradišču (trenutno so speljani k Siliku). (gt, foto:gt)


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Natalija Čufer
Natalija Čufer Se strinjam0 Se ne strinjam0
Pozdravljeni,

stanujem v Gradišču in zelo sem vesela, da bo ta del našega mesta zaživel v drugačnem utripu. Vendar me zaboli srce vsakokrat, ko stopim na balkon, ker ste podrli vsa drevesa. Padel je še zadnji javor.....zakaj....ker delavci niso znali urediti talnih plošč okoli drevesa? Mislim, da je bilo to povsem nepotrebno, sploh ker je Vrhnika v zadnjih letih izgubila večino drevja, sploh po zadnjem žledolomu. Če pa že ima kdo željo po spravilu lesa....naj gre v Stari maln ali na Planino, tam ima dela za nekaj mesecev. Srce se ti trga ob sprehodu v ta, včasih prečudoviti del našega mesta. Lep pozdrav Natalija

01.08.2014 ob 7:46:43 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


Naš časopis
Številka: 455
Izšla: 18.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.01.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.