Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
4°C
JUTRI
5°C
4°C
11988

Dolgoletni predsednik se poslavlja, izvoljeno novo vodstvo KVŠ

V klubu vrhniških študentov (po domače Zakon), je v sredo, 16. 11. 2022, potekal redni občni zbor članov. V sklopu občnega zbora so potekale tudi volitve v organe KVŠ, izvoljen je bil nov Upravni odbor, ki ga bo v naslednjem letu vodila Ula Marković, z njo pa bodo ekipo sestavljali še Matic Plantan, Gašper Teršar, Jure Brenčič Jazbec, ter Jernej Žakelj. S tem se z mesta predsednika Kluba vrhniških študentov poslavlja Lovro Sukič, ki je klub vodil dolgih 5 let, ter s tem postal predsednik z najdaljšim stažem. Prav tako mu je v mandatu uspelo KVŠ povezati z lokalno skupnostjo, aktivno si je prizadeval za izboljšanje odnosov s predstavniki Krajevnih skupnosti Center, Breg in Vas, prav tako je na nov nivo dvignil sodelovanje z Občino Vrhnika. Lovru se za svoje trdo delo, požrtvovalnost, ter številne v klubu prebite ure iz srca zahvaljujemo, ter mu želimo vse dobro na prihodnji poti! (KVŠ)


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi