Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo zjasnilo. Zjutraj bo pretežno jasno, po nekaterih kotlinah in dolinah bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18°C.
15°C | 27°C
petek, 19.09.2018
15°C | 28°C
sobota, 21.09.2018
14°C | 30°C
nedelja, 22.09.2018
15°C | 20°C
ponedeljek, 23.09.2018
13°C | 21°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Prihodnji petek vabljeni na dobrodelni ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
10.10.2017      9:15
A A

Prihodnji petek vabljeni na dobrodelni koncert Lionsov!


Lions klub Vrhnika-Notranjska z letošnjim dobrodelnim koncertom pomaga učencem glasbene šole iz socialno ogroženih družin.


Deli:

Vrhnika, 9. 10. 2017 – Lions klub Vrhnika-Notranjska v sodelovanju z Zavodom Ivana Cankarja Vrhnika v petek, 20. oktobra 2017, ob 19.00 uri organizira dobrodelni koncert, ki bo potekal v Cankarjevem domu na Vrhniki. Zbrana sredstva bodo v celoti namenjena Glasbeni šoli Vrhnika za plačilo šolnine učencem iz socialno ogroženih družin. Vsi izvajalci so se odpovedali honorarju.

Nastopili bodo Ansambel Saša Avsenika, Ylenia, Eva Hren, Alex Volasko, Anika Horvat, Družina Juvan, Norina Radovan, Blaž Vrbič, Darja Švajger in Alenka Godec, za glasbo v živo pa bosta poskrbela Lions band v sestavi Mirana Juvana, Vida Cepiča, Aleša Strajnarja, Jožeta Hauka in Petra Ogrinca ter godalni kvartet Quartissimo, ki deluje v okviru Glasbene šole Vrhnika. Prireditev bo vodil Vito Košir.

Vstopnice, katerih cena je 14 evrov, je mogoče kupiti v Turistično-informacijskem centru Vrhnika (TIC), na spletnem portalu mojekarte.si ter pol ure pred predstavo na blagajni Cankarjevega doma.

 

O Lions klubu Vrhnika-Notranjska
Lions klub Vrhnika-Notranjska je bil ustanovljen leta 1999 in je del mednarodnega lionističnega gibanja, ki združuje 1,4 milijona članov v več kot 200 državah in geografskih področjih sveta. V letošnjem letu mednarodno združenje Lions klubov praznuje 100-letnico obstoja.

Cilj lionizma je pomagati vsem, ki so potrebni pomoči. Ob temeljnem programu lionizma, tj. skrbi za slepe in slabovidne, slovenski Lionsi izvajajo še številne druge oblike pomoči, kot so pomoč slušno prizadetim, socialni programi, boj proti drogam in pomoč pri nabavi medicinske opreme. Delujejo tudi pri varovanju okolja ter pomagajo otrokom in mladim. Poslanstvo Lions klubov je ustvarjanje in krepitev duha sporazumevanja med ljudmi vsega sveta za človekoljubne potrebe ter prostovoljna pomoč v ožjih in širših skupnostih.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Naš časopis? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 462
Izšla: 27.08.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.