Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
1°C
0°C
Deli
4939

Vrhniški Big Band nastopil kar dvakrat

Tokrat je Big Band Vrhnika kar dvakrat zabaval svojo zvesto publiko. V torek, 19. junija, je v Parku samostojnosti v središču mesta nastopil v tandemu z godali, na odru pa je blestel solist Andrej Jesenovec. Dogajanje na prostem je potekalo v sproščenem ozračju in je pritegnilo veliko naključno mimoidočih. Drugi nastop Big Banda pa je potekal dva dni kasneje v bazenu v športnem parku, kjer se jim je na podiju pridružil legendarni Janez Bončina – Benč, eden vodilnih avtorjev in izvajalcev slovenske in nekdanje jugoslovanske rock glasbe. Slabi dve uri dolg program pod zvezdnim svodom je minil kot bi trenil.

Gašper Tominc, foto: GT

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!