Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
2°C
-6°C
PON.
5°C
-3°C

Tudi kino na Vrhniki je odprl svoja vrata

Od sredine marca, ko je bila razglašena epidemija, so bila vrata vrhniškega kina zaprta. 29. maja so se odprla s francosko romantično komedijo #Tukajsem. Sledil je sobotni kino za mlajše z Disnijevo animacijo Naprej in večernim trilerjem Nož v hrbet ter v nedeljo s francosko romantično dramo Posebni. 

Kot so nam sporočili iz Kina Vrhnika, je obisk glede na zmožnosti (priporočila NIJZ) omejen na približno 80 obiskovalcev, blagajna se odpre pol ure pred vsako predstavo. Zaenkrat prodaja preko spleta ni možna, lahko pa rezervirate sedeže na rezervacije@kino-vrhnika.si. Zaradi ohranjanja potrebne socialne distance, nujno upoštevajte sedežni red, le člani istega gospodinjstva lahko sedijo skupaj. Obiskovalci morajo nositi maske, ki pa jih med ogledom filma lahko snamejo. 

Iz kina so še sporočili, da so v času mirovanja »… uredili stanje zvoka v dvorani, tako šum pri tihih prizorih ni več prisoten, dodani pa so bili tudi trije zvočniki na balkonu.«
Junijski spored filmov si lahko ogledate na spletni strani kina: https://kino-vrhnika.si/

 

Gašper Tominc, foto: facebook

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi