Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 12.12.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno, občasno bo še deževalo. Meja sneženja se bo do večera spustila do nadmorske višine okoli 1000 m. Jugozahodni veter bo slabel. Temperature bodo večinoma od 6 do 14 °C.
3°C | 2°C
sreda, 13.12.2017
3°C | 2°C
četrtek, 14.12.2017
3°C | 6°C
petek, 15.12.2017
5°C | 7°C
sobota, 16.12.2017
3°C | 3°C
Opozorila
Torek, 12.12.2017 ob 13h
Nekatere reke v zahodni, osrednji in južni Sloveniji bodo danes še poplavljale.
3°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

Sončni sprehod čez Verd, se je za hrtinjo ......


KRONIKA, SOSED SOSEDU, NESREČE V PROMETU

| |
02.01.2017      21:19
A A

Sončni sprehod čez Verd, se je za hrtinjo Lilith končal tragično.Deli:
"Po sprehodu sta jo skoraj pred domačim pragom napadla dva sosedova rotvajlerja. Lilith je nato zbežala, zašla na avtocesto skoraj dva kilometra stran od doma, kjer jo je zbil avto. Sreča v nesreči je, da razen karambola dveh avtomobilov, ki sta se umikala avtu, ki jo je zbil, ni bilo hujšega. Tolažim se s tem, da je pred smrtjo imela lep sončen sprehod in da je bila v svojem življenju z nami ljubljena in polna priboljškov," opisuje lastnica, ki upa da bo žalostni dogodek opomin vsem lastnikom psov, naj imajo svoje ljubljenčke na povodcu oziroma pod nadzorom.
Kot še dodaja: "Upam, da bo njena smrt mogoče povod za reševanje težav s temi psi, nad katerimi je bila že večkrat prijava." Če kadarkoli naletite na težave s spuščenimi psi*, ne oklevajte s prijavo na policijo. Le tako se bomo namreč izognili  zgodbam, kot je Lilith-ina. 
* po Zakonu o zaščiti živali - 11. člen, je skrbnik dolžan zagotoviti varnost psa na javnem mestu, tako da ima psa na povodcu, nevarne živali pa morajo biti opremljene tudi z nagobčnikom - 12. člen0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 454
Izšla: 27.11.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.