Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
14°C
5°C
PET.
15°C
7°C
6365

Jože Malovrh novi podžupan

Prvega oktobra je mandat podžupana začel Jože Malovrh, sicer občinski svetnik, doma iz Smrečja. Kot svetnik vodi odbor za družbene dejavnosti in je hkrati tudi predsednik Sveta zdravstvenega doma Vrhnika. Gregi Kukcu se bo tako pridružil še en podžupan, ki pa mu bo zaupano drugo področje dela. »Gospod Malovrh uživa tako v kraju iz katerega izhaja kot tudi širše veliko zaupanje. Dolga leta skrbi za vaški vodovod in je tudi sicer aktiven na vseh ravneh v kraju, zato dobro pozna delovanje lokalnih skupnosti. Ravno to pa je tudi njegovo področje delovanja: postal je vez med krajevnimi skupnostmi, interesnimi organizacijami in občino. Nenehno je v stiku s predsedniki krajevnih skupnosti, prenaša njihove potrebe in želje na občino ter obratno. Moram reči, da se rezultati tovrstne komunikacije že poznajo,« je pokomentiral odločitev za Malovrha župan Daniel Cukjati. Kot še pravi, občinsko vodstvo tako združuje tri generacije, ki se medsebojno dopolnjujejo in hkrati tudi učijo drug od drugega. »Oba podžupana sta mi s svojimi življenjskimi in strokovnimi izkušnjami v veliko pomoč.« Tako Kukec kot Malovrh opravljata svoji funkciji nepoklicno. 

GT 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi