Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
14°C
-1°C
PET.
15°C
1°C
Deli
14147

V središču mesta nova trgovina s sadjem in zelenjavo

Vrhnika, 2. oktober - V središču mesta je v nekdanji trgovini DG69 ali kasnejši Ekošari, odprla vrata nova trgovina s sadjem in zelenjavo, imenovana Dotik narave. Kot je povedal njen lastnik ĐulagaTrejić, imajo tudi sezonsko sadje in zelenjavo slovenskih kmetov, oreščke in suho sadje. Trgovina obratuje med osmo zjutraj in sedmo zvečer ter ob sobota med osmo in dvanajsto. Polega sadja in zelenjave bodo imelu tudi smutije in sadne solate. (gt)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Božo Verbič 05. 10. 2018

V članku bi nam lahko zaupali kje je ta trgovina...…………..

Gasper Tominc 05. 10. 2018

Joj, pardon, se opravičujem. Lokacija dodana. Trgovina je v prostorih nekdanjega DG69 ali Ekošare.