Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
31°C
18°C
JUTRI
33°C
19°C

Pasti pri nakupu ali prodaji nepremičnine

Nakup ali prodaja nepremičnine, hiše, stanovanja ali zemljišča je v večini primerov življenjska odločitev, zapleten proces, v katerem sprejemamo različne pomembne odločitve. Da bi bilo vsem, ki v življenju pridejo do te prelomnice, lažje, so v Renex nepremičninah pripravili seznam, na kaj vse moramo biti pri tovrstnih transakcijah pozorni.

Seznam so pripravili v želji, da vam pomagajo, da se izognete vsem morebitnim nevšečnostim, ki lahko v precejšnji meri vplivajo na finančno stanje in kvaliteto bivanja, predvsem pa vam povzročajo veliko nepotrebnega stresa, ki se mu lahko ob pomoči zanesljivega strokovnjaka že vnaprej izognete. 

Seznam vsebuje le najpomembnejše točke, obstaja pa še veliko postopkov, ki jih izpeljejo sproti in specifično pri vsakem posameznem poslu. 

Vabljeni, da se jim za več informacij oglasite z vprašanji na temo nepremičnin na telefonsko

številko 031 000 293 ali pa na e-mail: pisarna@renex.si

  

Link do naše FB strani in članka.


Renex.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi