Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 26°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 30°C
petek, 26.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Novi okusi v Gostilni Bajc


TURIZEM, GOSPODARSTVO

| |
21.11.2017      8:39
A A

Novi okusi v Gostilni BajcDeli:

Cankarjev burger, martinovanje in novi okusi v Gostilni Bajc!

Naslikan’ga kruha se ne da pojesti …

 

… zato pa lepo vabljeni na Cankarjev burger k Bajcu na Vrhniko!

 

Nov »zloslastni« Cankarjev burger je letošnja novost Gostilne Bajc. Ta slastni burger je sestavljen iz cufane, počasi pečene, slastne teletine, oblite z BBQ omako, ki se kar stopi v ustih. Zakaj ravno cufana teletina? Od zaupnih virov smo izvedeli, da je bila pečena teletina  oz. telečja pečenka  tudi Cankarjev prvi izbor, če jo je le bilo moč dobiti.

Ste zamudili MARTINOVANJE v gostilni Bajc? Bilo je čudovito in naslednjič ne smete manjkati! Ansambel Livada, pečen kostanj, mlado vino in pečena račka ob rdečem zelju in mlincih… slovensko, domače, pa vendar malo drugače!

NOVI OKUSI… Ekipo po novem izpopolnjujeta chefa Matija Bizjak in Lovro Urbančič, z izkušnjami iz nekaterih najboljših slovenskih kuhinj. Tako boste na jedilniku našli pečena BBQ rebrca, počasi pečenega jagenjčka, t-bone in še mnoge slastne krožnike in ponvice!

NOVA PODOBA… Gostilna Bajc je z vami že od leta 1999 in želi z vami ostati še naprej, zato se s pestro in boljšo ponudbo trudijo samo za vas. Vabljeni na facebook in spletno stran: www.gostilna-bajc.si, kjer boste našli vse kulinarične novosti in posebne ponudbe. Tudi za mlade in tiste najbolj zaljubljene bo kmalu nekaj zanimivega!

Zaplešite v VESELI DECEMBER! Vas že srbijo pete? Jejte, pijte in se veselite! V Gostilni Bajc vas čaka nepozabno decembrsko druženje ob živi glasbi!

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.07.2018
Danes ni dogodkov.
23.07.201 | Tečaji in delavnice
Počitniške Likovne Ustvarjalnice
23.07.201 | Tečaji in delavnice
Počitniške Likovne Ustvarjalnice

Bodite prvi pri oddaji mnenja.