Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 15.12.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, meja sneženja se bo spuščala. Temperature bodo od 7 do 13, v severnih krajih okoli 3 °C.
1°C | 3°C
sobota, 16.12.2017
1°C | 3°C
nedelja, 17.12.2017
-2°C | 1°C
ponedeljek, 18.12.2017
-6°C | 0°C
torek, 19.12.2017
-5°C | 2°C
Opozorila
Petek, 15.12.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Novi okusi v Gostilni Bajc


TURIZEM, GOSPODARSTVO

| |
21.11.2017      8:39
A A

Novi okusi v Gostilni BajcDeli:

Cankarjev burger, martinovanje in novi okusi v Gostilni Bajc!

Naslikan’ga kruha se ne da pojesti …

 

… zato pa lepo vabljeni na Cankarjev burger k Bajcu na Vrhniko!

 

Nov »zloslastni« Cankarjev burger je letošnja novost Gostilne Bajc. Ta slastni burger je sestavljen iz cufane, počasi pečene, slastne teletine, oblite z BBQ omako, ki se kar stopi v ustih. Zakaj ravno cufana teletina? Od zaupnih virov smo izvedeli, da je bila pečena teletina  oz. telečja pečenka  tudi Cankarjev prvi izbor, če jo je le bilo moč dobiti.

Ste zamudili MARTINOVANJE v gostilni Bajc? Bilo je čudovito in naslednjič ne smete manjkati! Ansambel Livada, pečen kostanj, mlado vino in pečena račka ob rdečem zelju in mlincih… slovensko, domače, pa vendar malo drugače!

NOVI OKUSI… Ekipo po novem izpopolnjujeta chefa Matija Bizjak in Lovro Urbančič, z izkušnjami iz nekaterih najboljših slovenskih kuhinj. Tako boste na jedilniku našli pečena BBQ rebrca, počasi pečenega jagenjčka, t-bone in še mnoge slastne krožnike in ponvice!

NOVA PODOBA… Gostilna Bajc je z vami že od leta 1999 in želi z vami ostati še naprej, zato se s pestro in boljšo ponudbo trudijo samo za vas. Vabljeni na facebook in spletno stran: www.gostilna-bajc.si, kjer boste našli vse kulinarične novosti in posebne ponudbe. Tudi za mlade in tiste najbolj zaljubljene bo kmalu nekaj zanimivega!

Zaplešite v VESELI DECEMBER! Vas že srbijo pete? Jejte, pijte in se veselite! V Gostilni Bajc vas čaka nepozabno decembrsko druženje ob živi glasbi!

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 454
Izšla: 27.11.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.