Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
11°C
5°C
JUTRI
12°C
4°C
10653

Dodatne informacije o cepljenju

Zdravstveni dom Vrhnika opravlja cepljenja proti Covid-19 v skladu s prioritetno listo in sprotnimi dobavami cepiva. S prvim odmerkom smo že cepili  skupino najstarejših občanov. Že prijavljene bomo tekoče obveščali o terminu cepljenja in za to ne potrebujete dodatno skrbeti.

Zainteresirani in še neprijavljeni se čimprej prijavite v zdravstvenem domu  na elektronski naslov: cepljenje.covid@zd-vrhnika.si ali po telefonu vsak dan od 9.00 – 17h –  01 810 66 16 ali osebno na recepciji ZD.  V prijavi navedite: priimek in ime, rojstni datum, mobilno številko in podatek o izbranem zdravniku.

Tisti, ki imate izbranega osebnega zdravnika izven ZD, se za cepljenje prijavite pri svojem zdravniku.

Zdravstveni dom Vrhnika

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi