Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
16°C
10°C
JUTRI
17°C
4°C

ZLATI KAMENČKI – otroški abonma in izven

sobota, 15. februar 2020, ob 10.00

 

Andreja Škrabec po knjižni predlogi Janeza Bitenca

ZLATI KAMENČKI

 

igrana predstava za otroke od 2. leta starosti

 

Društvo DramŠpil

 

Otroška predstava prinaša poleg zabave, glasbe in plesa  tudi jasno sporočilo, da se moraš za uresničitev svojega cilja potruditi in tudi kaj narediti. Ni dovolj le želja po nečem, za uspeh in zadovoljstvo sta potrebni tudi volja in motivacija. 

Miška Sladkosnedka si zaželi lizati liziko, zato ji mama da sedem belih kamenčkov. Vsa vesela odskaklja do prve trgovine, kjer ugotovi, da se lizike prodajajo samo za zlate kamenčke. Vztraja in hodi od trgovine do trgovine, vendar povsod prodajajo lizike samo za zlate kamenčke. Želja po liziki je tako močna, da se je miška pripravljena zelo potruditi. Ali bo njen trud na koncu poplačan in bo lahko kupila liziko? Vse to in še več izveste v predstavi.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi