Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno, predvsem v Prekmurju bo še možna jutranja megla. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
6°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 15°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

V Zavodu sv. Rafaela pripravljeni na adventni ......


NOVICE

| |
29.11.2013      9:35
A A

V Zavodu sv. Rafaela pripravljeni na adventni časDeli:

V nedeljo, 1. decembra, smo stopili v adventni čas. Čas, ko bomo vsako nedeljo pridno prižigali svečke na adventnem venčku in odštevali dneve do božiča. S stanovalci smo se na ta čas dobro pripravili. Tako smo si v torek, 26. novembra, izdelali drobne adventne aranžmaje. Svečk nismo dodali, da ne bi kdo po pomoti zakuril doma.

Naša delovna terapevtka Saša je pripravila ves potrebni material – nabrala je mah, bršljan, božji les, pušpan, storže, plodove žira in hrasta, posušila pomaranče in limone. Podloge, okrogle lesene podstavke, in cipreso pa nam je priskrbela hčerka ene od naših stanovalk. Na vsakem aranžmaju je bilo tudi nekaj modernejših okraskov – bunkice, drobne pikice, cofki. Vsak je naredil aranžma po svojem okusu. Pri sestavljanju je pomagala tudi sodelavka Kristina, Saša pa je vse zlepila. Po vrhu je, na željo vsakega stanovalca, okrasila s srebrnim ali zlatim lakom. To pa je dalo tisto pikico na i, ki daje tem drobnim aranžmajem poseben čar. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
VRANSKO 144A
Tel:(03) 703 42 20
Občinski informator Vransko
Številka: 137
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.