Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
2°C
2°C
JUTRI
1°C
-6°C
Deli
2603

Veselo v poletje 2017

Drugo junijsko soboto je bila v Velenju prireditev Veselo v poletje 2017, ki jo je organizirala Regijska turistična zveza SAŠKA, ki združuje turistična društva Spodnje in Zgornje Savinjske doline ter Koroške. V Velenju so člani društva predstavili svoje dejavnosti, prodajali izdelke in se družili. Z Vranskega se je prireditve udeležila kmetija Novak, ki se je predstavila s svojimi dobrotami – s siri in z drugimi proizvodi iz ovčjega mleka. Z letaki turistične ponudbe Vranskega so poskrbeli za promocijo našega kraja.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij