Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, nekaj manj oblačnosti bo v severni Sloveniji. Predvsem v južni polovici bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
8°C | 18°C
sreda, 15.10.2018
8°C | 15°C
četrtek, 17.10.2018
10°C | 19°C
petek, 18.10.2018
10°C | 19°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 20°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO LOČICA


NOVICE

| |
17.09.2018      11:08
A A

ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO LOČICADeli:
Športno rekreativno društvo Ločica je letos zabeležilo zelo aktivno sezono igranja odbojke in ostalih športov. Za konec igranja v dvorani smo organizirali piknik za vse rekreativce, ki se ga je udeležilo okoli 70 ljudi. Igranje v spomladanski ligi MOLOJADO (kratice za Motnik, Ločica, Jakov dol), kjer smo igrali odbojko na mivki moške in mešane dvojice, je obiskovalo okoli 40 igralcev. Igrali smo ob torkih, četrtkih in petkih od aprila do začetka junija. Meseca junija smo na igrišču Ločica zamenjali mivko, kar je bila velika delovna akcija in investicija. Konec junija smo tradicionalno organizirali 24 ur odbojke na mivki. Odbojko smo popestrili s tem, da je 26 igralcev poleg igranja odbojke moralo odigrati še družabne igre. Tako so se igralci pomerili še v mini namiznem tenisu, igri Molky, balinčkih, koruzni luknji, metanju žogice v kozarčke, teku okoli nogometnega igrišča in metanju na koš. Zmagovalci so bili letos vsi udeleženci tega maratona. Letošnje poletje je bilo živahno na igrišču veliko tudi dopoldne, saj so se štiri dekleta kar dva meseca pripravljala na državno tekmovanje v odbojki na mivki. Lara Jelen in Živa Šalej sta tako postali v svoji kategoriji tretji v državi, Rima Posedel  in Zoja Kalar pa sta postali državni prvakinji. Trenirala sta ju Klemen Hrastovec in Nina Grobelšek. Vsem naše društvo izreka iskrene čestitke.
V mesecu avgustu smo že deveto leto organizirali Mirkov memorial v igranju mešanih trojk in zmaga je letos ostala domačim igralcem. Naši igralci so se udeležili kar nekaj turnirjev odbojke. Tako smo zastopali Ločico na Limovcah pa v Jakovem dolu, Motniku, Gornji Radgoni in tudi malce čez mejo v Umagu. Konec avgusta so na igrišču opravile priprave na novo sezono igralke OK Celje pod mentorstvom Nine Grobelšek. Mladenke, stare od 13 do 15 let, so izkoristile  danosti tega čudovitega naravnega okolja. 
Sedaj pa se dejavnosti društva počasi selijo v športno dvorano Vransko. Pod svoje okrilje smo vzeli tudi igralce namiznega tenisa Stari loparji, ki imajo rekreacijo vsak torek in petek zvečer. Tako smo postali še številčnejši in  bogatejši v druženju. Veselimo se novih športnih dogodkov.

Maja Jerman


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 148
Izšla: 28.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.