Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
2°C
JUTRI
2°C
-1°C
Oceni objavo

Tek za smeh – Vransko teče 2022 že 11. leto

Še enkrat smo dokazali, da lahko tudi na Vranskem organiziramo lep in zanimiv tekaški dogodek, ki si ga bodo mnogi še dolgo obdržali v spominu. Vreme nam je služilo odlično in lepa udeležba je pokazala, da smo na pravi poti. Dogodek je bil združen s športnim dnem OŠ Vransko in s slovenskim praznikom dan slovenskega športa.

Hvala vsem tistim, ki ste tako ali drugače sodelovali pri izvedbi in pripravi dogodka Tek za smeh – Vransko teče 2022, na katerega smo zelo ponosni in verjamemo, da je lepo uspel, kljub temu da se ga da še vedno zelo izboljšati in je maneverskega prostora še ogromno. Zato ste tukaj tudi vi, ki berete ta članek. Potrebujemo vaše komentarje, predloge, kako približati ta dogodek vsem, ki se ga še niso udeležili. Predloge pošljite na suzana.blatnik@zktsvransko.si

PRIREDITEV SO OMOGOČILI:
-                   Občina Vransko

-          OŠ Vransko-Tabor

-          AMZS Center varne vožnje Vransko

-          Zavarovalnica Triglav

-          TELEKOM

-          NZS

-          DM

-          WOOP

-          CITY CENTER CELJE

-          PGD Vransko

-          PGD Ločica pri Vranskem

-          PGD Tešova

-          PGD Prekopa-Čeplje-Stopnik

-          NK Vransko

-          KD VRANI VRANSKO

-          Jolanda ČEPLAK

-          Mira Les, Maja Jerman, Jože Toplak


Zavod za kulturo, turizem in šport Vransko

Oglejte si tudi