Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 20.11.2018

oblačno
Ponoči bo po nižinah Primorske začelo deževati, v notranjosti pa se bo sneženje okrepilo. Na Primorskem bo pihala zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 1, na Goriškem in ob morju okoli 4 °C.
1°C | 4°C
sreda, 19.11.2018
2°C | 4°C
četrtek, 21.11.2018
2°C | 7°C
petek, 22.11.2018
4°C | 6°C
sobota, 23.11.2018
4°C | 8°C
Opozorila
Ponedeljek, 19.11.2018 ob 18h
V noči na torek bo burja na Primorskem na izpostavljenih mestih presegla hitrost 100 km/h. Predvsem na prehodu med Notranjsko in Primorsko bodo razmere povsem zimske, vidljivost bo krajevno močno zmanjšana, veter bo prenašal sneg.
1°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

ŠPORTNI DAN ZA UČENCE OD 1. DO 3. RAZREDA


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
07.10.2018      17:17
A A

ŠPORTNI DAN ZA UČENCE OD 1. DO 3. RAZREDA



Deli:

V tednu otroka je v sredo, 3. oktobra 2018, na Osnovni šoli Vransko-Tabor potekal športni dan na temo naravnih oblik gibanja. Tri delavnice so potekale na šolskem igrišču, dve pa na Gorici. V prvi na Gorici so se učenci igrali igre lovljenja in štafetne igre. Za pripomočke so uporabili naravne materiale, kot so storži, palice, želod. V drugi delavnici pa so ekipe po načrtu iskale znake na drevesu in če je ekipa pravilno sledila znakom, jo je na koncu čakal zaklad. Na šolskem igrišču je bil postavljen razgiban poligon, potekale so igre s padalom in zanimive igre za razvijanje ravnotežja, natančnosti in hitrosti. Kako so športni dan doživljali otroci, si lahko preberete spodaj.

Učiteljice 1. VIO

Prvošolcem so bile aktivnosti na delavnicah všeč. Večini učencev so bile všeč igre z igralnim padalom. Nekateri učenci so povedali, da so bili uspešni na poligonu. Liam in Kris sta se  zabavala pri plezanju po pajkovi mreži.  Nekaterim učencem je bilo zabavno v gozdu.

Všeč mi je bilo, ko smo se igrali s padalom, ko smo bili na poligonu, ko smo nosili storže, ko smo se igrali igrico Pikica, stoj. Neža Krivec, 2. b

Danes je bil športni dan. Jaz sem se utrudila, zabavala in se razigrala. Za najljubšo stvar se ne morem odločiti. Zala Robek, 2. b

Danes mi je bilo všeč, ko smo se igrali s padalom. Všeč mi je bilo, ko smo med ramena dali storže in hodili z njimi. Angelika Rojnik, 2. a

Všeč mi je bilo, ko smo imeli delavnice. Všeč so mi bile vse delavnice. Najbolj mi je bilo všeč na Gorici, ko smo iskali zaklad. Vid Kralj, 2. a

Danes smo imeli športni dan. Bila sem v B-skupini. Najprej smo šli h gospe Klavdiji, kjer smo se plazili, hodili po hlodih in z žogo zadevali črke. Po malici smo šli na igrišče. Bilo mi je všeč. Manca Blatnik, 3. b

Športni dan je bil zabaven. Zelo sem se "našportala". Na prvi postaji smo se igrali različne igre s padalom. V drugi skupini smo imeli rekvizite. Zelo sem se zabavala. Sledila je malica. Po malici smo šli na Gorico, kjer smo iskali zaklad. Moji dve sošolki in jaz smo opravile vse naloge. Živa Karničnik, 3. b




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 149
Izšla: 30.10.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
23.11.2018 | Kultura
DAN MODRIH KNJIG

Bodite prvi pri oddaji mnenja.