Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
6°C
-4°C
ČE.
1°C
-1°C
Deli
2603

Resnično ni težko

Ni težko, če združimo moči. Pravijo, da se gibanje z leti upočasni, da postanemo  bolj počasni, nepazljivi … Verjetno vse to drži. A kje je tista meja? Pravijo tudi, da te pri 40 letih še ne sme nič boleti. To seveda ne drži. Takrat se pojavijo že prvi znaki oziroma rezultati, plusi in minusi, ki si si jih prislužil skozi vsa ta leta. Tu in tam te že malo zbode, zaskeli, včasih tudi zaboli, a to ni nič v primerjavi s tem, da jih lahko dočakaš še enkrat toliko. Zato je sedaj pravi čas, da se vzameš v roke in si rečeš: "Do tu je šlo tako, sedaj bo pa malo drugače." Zato začni ceniti svoje zdravje, migaj, poj, se smej in rad se imej. Bodi v družbi z dobrimi ljudmi in delaj dobro zase in za druge, kolikor je v tvoji moči, in nikoli ne pozabi, da vsak najmanjši gib kljub bolečini veliko šteje. EN SAM MAJHEN NASMEH IN ENA PRIJAZNA BESEDA LAHKO PRINESETA TOLIKO DOBREGA.

                                                                                                               
Anica Cencelj

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!