Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
4°C
-6°C
JUTRI
3°C
1°C

PRVI SKOK V ŠOLO NA OŠ VRANSKO-TABOR

Učiteljice prvih razredov, sodelavci, učenci, hišnik in kuharice smo v zadnjem tednu avgusta napeli vse moči in pripravili vse potrebno za sprejem letošnjih prvošolcev. Ker je to za njih in njihove starše prav poseben dan, smo naročili čudovito sončno vreme, pripravili sceno, dramsko igro, program, pogostitev, darila in še kaj. Na sprejem smo povabili tudi gospo ravnateljico in gospoda župana, da sta novopečenim učencem podelila nekaj modrih misli. Prav tako sta k darilu dodala vsak svoje; ravnateljica majice in sladko pogostitev, župan pa knjigo in fotografije, ki so jih prejeli v naslednjih dneh. Res poseben prvi šolski dan smo jim pričarali! Vsi skupaj želimo, da skok v šolo ostane otrokom v  najlepšem spominu.

Nataša Pečovnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi