Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
6°C
-5°C
JUTRI
14°C
-3°C
2603

REZULTATI PRVE ZBIRALNE AKCIJE ODPADNEGA PAPIRJA NA ŠOLI

Oktobra se je na osnovni šoli odvijala prva zbiralna akcija odpadnega papirja v novem šolskem letu. V dobrem tednu smo zbrali kar 2663 kg papirja, od katerega izkupiček gre v šolski sklad Žarek upanja. Sklad finančno pomaga učencem iz socialno šibkejših družin, da se lahko udeležijo izletov ali šole v naravi, občasno pa so sredstva namenjena vsem učencem.

Največ papirja, kar 427 kg, so zbrali učenci 8. a razreda, le kilogram manj pa sedmošolci. S 362 kg so na tretjem mestu pristali učenci 4. b-razreda. Prav tako pohvaljeni tudi vsi ostali učenci, ki so sodelovali in zbirali papir. Zahvala gre seveda staršem, ki so papir pripeljali v za to namenjen zabojnik. Tudi v prihodnje vsi skupaj pristopimo k zbiranju odpadnega papirja in naredimo nekaj koristnega za okolje in sočloveka.

Koordinatorice programa EKOŠOLA

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi