Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
3°C
-6°C
JUTRI
4°C
-6°C

Prekopska gasilska mladina na orientaciji GZ Žalec v Braslovčah

Pionirji in mladinci iz našega društva so se 19. septembra udeležili vsakoletnega tekmovanja v orientaciji v organizaciji GZ Žalec. Tokrat je tekmovanje potekalo v Braslovčah.

Sicer smo imeli v planu, da bi se tekmovanja udeležili s tremi pionirskimi in tremi mladinskimi ekipami, vendar pa nas je v zadnjih trenutkih omejila karantena nekaterih članov, zato smo se tekmovanja na koncu udeležili s tremi pionirskimi ekipami in eno mladinsko ekipo.

Tekmovanje je razdeljeno na vajo z vedrovko ter na orientacijski tek, kjer morajo tekmovalci na kontrolnih točkah pokazati znanje iz orientacije, vezanja vozlov ter ostalih gasilskih veščin.

Vse naše ekipe so se na tekmovanju odlično odrezale, zato smo si potem privoščili še sladoled.

Za udeležbo na tekmovanju se zahvaljujemo vsem tekmovalcem, še posebej pa mentorjem z Anjo na čelu, ki so se s tekmovalci učili ter jih pripravljali na tekmovanje. Sedaj pa že komaj čakamo prve oktobrske dni, ko bomo lahko svoje znanje pokazali še na pravem gasilskem tekmovanju.

Na pomoč! 

PGD Prekopa-Čeplje-Stopnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi