Logo MojaObčina.si
DANES
8°C
5°C
JUTRI
10°C
4°C
Oceni objavo

Predstavitev projekta izgradnje širokopasovnega optičnega omrežja v občini Vransko

V sredo, 31. januarja 2024, je v sejni sobi Občine Vransko potekala predstavitev projekta izgradnje širokopasovnega optičnega omrežja na območju občine Vransko, ki jo je pripravil investitor RUNE Enia, d. o. o. Na predstavitev so bili v tej fazi projekta povabljeni občinski svetnice in svetniki ter predsednice in predsedniki trškega in vaških odborov. 

Predstavnika investitorja, ga. Ambrožič in g. Romih, sta predstavila dosedanji potek projekta, ko je izgradnja optičnega omrežja potekala sočasno z izgradnjo vodovoda Zaplanina-Ločica-Vransko, ter načrte investitorja za nadaljevanje projekta na območju naše občine, sklepni del predstavitve pa je bil namenjen odgovorom na vprašanja navzočih.

Več o projektu lahko preberete na spletni povezavi https://www.mojaobcina.si/vransko/novice/obvestila/podjetje-rune-enia-doo-na-obmocju-obcine-vransko-gradi-sirokopasovno-opticno-omrezje.html.


Občinska uprava

 

Oglejte si tudi