Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
28°C
15°C
JUTRI
29°C
15°C
Deli
2603

Poletni živžav v Vrtcu Vransko

V vrtcu je bilo poleti nekaj manj otrok  kot  ponavadi, a se je kljub temu dogajalo veliko zanimivih aktivnosti.  Otroci so veliko časa preživeli na prostem, na obeh igriščih vrtca, šolskem igrišču in v športni dvorani, prebrali smo kopico knjig, ustvarjali iz odpadnega materiala, rajali, peli in praznovali rojstne dni.

 

Otroci so imeli možnost spoznavati druge igralnice in se družiti z različno starimi otroki, ker je bilo veliko skupin združenih. Pretežno slabo vreme nas ni motilo, saj smo si idej polne strokovne delavke ob pomoči vedoželjnih otrok vsak dan pričarale nepozabna doživetja (vodno drčo, vodno fontano, ustvarjalne igre z vodo, športne igre s padalom, skiroji, žogami, igra z delovnim orodjem, nestrukturirani materiali, konstrukcijske igre in še velikooo zanimivih dejavnosti). 

Kako so bile počitniške dejavnosti všeč otrokom?
Gaja: Všeč mi je bilo špricanje in vodne igre. 
Ajda: Všeč mi je bilo, ko smo zabijali žeblje.
Enej: Z bagri sem kopal v peskovniku.
Ožbej: Z bagri sem kopal mivko, ker sem delal graben.
Ema G.: Brcala sem žoge. 
Maja: Bila sem v kopalkah, ker mi je bilo všeč. 
Ema L. : Špricali smo se na travi!

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi