Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
26°C
17°C
JUTRI
29°C
13°C

Z 10-imi evri za šolske potrebščine socialno ogroženih otrok do 20% popusta

Zaradi visokih cen šolskih potrebščin starši iz socialno ogroženih družin svojim otrokom težko vsako leto kupijo potrebne stvari za novo šolsko leto. Pri tem jim pomagajo humanitarne organizacije, ki z raznimi akcijami pozivajo sokrajane, da darujejo finančna sredstva za ta namen.

Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Žalec in Papirnica Tara Junior Šempeter vabita do konca avgusta vse, ki želite ublažiti socialno stisko družinam z več šoloobveznimi otroki, da pridobite Kartico ugodnosti, s katero uveljavljate 20% popust za izdelke v papirnici Tara Junior Šempeter. Za kartico odštejete 10 evrov, ki jih v žalskem Rdečem križu namenijo nakupu šolskih potrebščin socialno ogroženim otrokom.

Kartice ugodnosti so na voljo na žalskem območnem združenju Rdečega križa, Hmeljarska ulica 3. Naročite jih lahko tudi po telefonu na številki 03 5716 616 ali e-naslovu: zalec.ozrk@ozrks.si.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi