Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Dopoldne se bo delno zjasnilo. Popoldne bo spremenljivo oblačno, pojavljale se bodo krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 28 °C.
13°C | 28°C
torek, 17.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 18.07.2018
13°C | 30°C
četrtek, 19.07.2018
13°C | 30°C
petek, 20.07.2018
12°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Na jasi veliko zaljubljenih parov


POSLOVNE, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
20.02.2018      8:05
A A

Na jasi veliko zaljubljenih parov


V nedeljo, 18. februarja, je Hiša Lisjak na svoji poročni in lokaciji za druge življenjske obletnice, gostila 4. Poročni sejem s Šotori Petre. Sejem so obiskali številni pari, zaročenci in drugi, ki so pokukali v bogato poročno ponudbo 20 razstavljavcev. Hiša Lisjak je poskrbela tudi za kulinarično razvajanje udeležencev, seveda pa ni manjkal njihov prepoznavni Lisjakov šmorn.


Deli:
Predstavila sta se gostitelja, Šotori Petre in Hiša Lisjak, s svojo poročno ponudbo, Hiša Lisjak z lokacijama za poroke - Kozolec pri ribniku in Na jasi - in celotno organizacijo poročnega slavja, od pogostitve, strežbe, sedežne postavitve do aranžiranja. Šotori Petre pa so predstavili svojo raznoliko ponudbo poročnih in VIP šotorov, paviljonov in pagod ter odgovorili na vsa vprašanja obiskovalcev. Na drugih razstavnih prostorih so se predstavili še fotografi, dekoraterji, zlatarne, stilisti, slaščičarji, kozmetičarka, glasbeniki in še nekaj drugih nepogrešljivih členov poročnega slavja, tudi Kmetija Lukman s svojo poročno kočijo, barman in podjetje, ki pripravi fotografiranje svatov na licu mesta. 

Hvala vsem razstavljavcem, ki so predstavili svojo ponudbo, in obiskovalcem, ki so v sneženi pravljici Na jasi obiskali Poročni sejem. Na svidenje do vašega dogodka ali prihodnjega sejma.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!