Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
22°C
6°C
JUTRI
22°C
9°C

SEDEM KUR IN LISICA - otroški abonma in izven

sobota, 7. december 2019, ob 10.00

SEDEM KUR IN LISICA
igrana predstava za otroke od 3. leta starosti

GD Radeče, Odrasla skupina Kure
 

 

V predstavi je smeha, se kokodaka, renči in veka. Bilo je 7 kur nekoč in mama b`la je glavna, ji Julija je vedno v pomoč, Piška preko Avguste skoč`, Avgusta kokodavščino uči, Mala b`la bi slavna. Odide mama h kmetu na pogajanje za hrano; kure pa doma pusti, mogoče lisici za salamo? Ne, ne, ne, mama že ni taka, se pa lisica

okrog podi, vsa lačna je in čaka. Ko kure same so ostale, strah prav nič jih ne pesti, lisica pa potrka, ko na kurja vrata naleti. Piščeta so pametna, ne dajo se lahko, lisičica je zvita in lačna je zelo … 

 

Predstava 7 kur in lisica je priredba priredbe vsem poznane otroške pravljice bratov Grimm, Volk in 7 kozličkov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi