Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
6°C
-4°C
SRE.
2°C
-3°C
Deli
2603

Pravljice iz sosednje doline z Vročo župo

Jenkret je biv ... Križnikov pravljični festival in festival gozdnih pravljic, ki je na Vranskem potekal pod naslovom Pravljice iz sosednje doline z Vročo župo. Vročo župo sta kuhala Rok Kosec in Goran Završnik. Ta "župa" ni bila navadna "župa", saj sta v lonec dala posebne sestavine - znane in manj znane pravljice. "Pojedina" je bila odlična in je navdušila zbrane v Schwentnerjevi hiši. Dogajanje na Vranskem je bilo le eno od številnih, ki so se sicer prvi in drugi vikend v juniju odvijala v okviru 7. Križnikovega pravljičnega festivala v Motniku.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!