Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
2°C
-8°C
NED.
2°C
-10°C

Berlejbej – večer žalostnih pesmi, ki govorijo o tem, kako lepo je življenje ...

petek, 30. avgust 2019, ob 20.30
KULTURNI DOM VRANSKO

Skupina Berlejbej je mlada kantavtorska zasedba. Premierni nastop pod tem imenom so izvedli spomladi 2016, vendar imajo za seboj že nekaj kilometrine. Besedila in glasbo piše vodja skupine Tobija Hudnik, včasih pa uglasbijo tudi kakšno Ježkovo ali Byronovo pesem. Trenutno snemajo svojo prvo zgoščenko in neredno koncertirajo na različnih odrih po Sloveniji (Festival NUK, Junij v Ljubljani, Muzej filmskih igralcev v Divači ...).

           

Tobija Hudnik, kitara in vokal
Oskar Longyka, violina in vokal
Janez Krevel, kontrabas in vokal
Blaž Avsenik, klaviature in vokal
Matjaž Skaza, bobni in vokal

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi