Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
15°C
-1°C
JUTRI
14°C
0°C
2603

Kuharsko-vrtnarski zaključek

Zadnje srečanje kuharsko-vrtnarskega krožka smo si zamislili na našem čudovitem šolskem vrtu. Pridno smo nabrali pehtran, meto, blitvo in vse zavili v sirove zavitke iz listnatega testa. Pobrali smo tudi korenček, čebulo, velik rdeč krompir, bučko, peteršilj in skuhali zelenjavno juho. Iz zelene solate in redkvice smo naredili osvežilno solato. Pripravili smo tudi pesto iz zelenega dela korenja, česna in olivnega olja. Vse to smo potem v gospodinjski učilnici prinesli na mizo in pogostili starše. Vsak kuhar je prejel majhno pozornost od mentoric in si izžrebal nagrado iz vrečke presenečenja.
Vrt bomo dva meseca prepustili v oskrbo našemu hišniku, ki nam je ves čas v veliko pomoč in podporo. Veselimo se že novega šolskega leta in novih kuharsko-vrtnarskih izzivov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!