Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer bo še možna kakšna ploha ali nevihta, ponoči pa se bo ozračje umirilo. Prehodno se bo zjasnilo. Zjutraj pa se bo od zahoda zmerno pooblačilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
13°C | 28°C
torek, 17.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 18.07.2018
13°C | 30°C
četrtek, 19.07.2018
14°C | 27°C
petek, 20.07.2018
13°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 15.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Kuharsko-vrtnarski zaključek


NOVICE

| |
29.06.2017      8:20
A A

Kuharsko-vrtnarski zaključekDeli:
Zadnje srečanje kuharsko-vrtnarskega krožka smo si zamislili na našem čudovitem šolskem vrtu. Pridno smo nabrali pehtran, meto, blitvo in vse zavili v sirove zavitke iz listnatega testa. Pobrali smo tudi korenček, čebulo, velik rdeč krompir, bučko, peteršilj in skuhali zelenjavno juho. Iz zelene solate in redkvice smo naredili osvežilno solato. Pripravili smo tudi pesto iz zelenega dela korenja, česna in olivnega olja. Vse to smo potem v gospodinjski učilnici prinesli na mizo in pogostili starše. Vsak kuhar je prejel majhno pozornost od mentoric in si izžrebal nagrado iz vrečke presenečenja.
Vrt bomo dva meseca prepustili v oskrbo našemu hišniku, ki nam je ves čas v veliko pomoč in podporo. Veselimo se že novega šolskega leta in novih kuharsko-vrtnarskih izzivov.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!